Скільки коштує наливна підлога?
Що таке наливна підлога і які його функції?
Наливна підлога – це полімерні покриття для бетонних підлог, які широко застосовуються в промислових і господарських приміщеннях, мають безліч функціональних переваг і красивий декоративний зовнішній вигляд.
Серед основних переваг:
- унікально тверде і максимально зносостійке покриття;
- гарний зовнішній вигляд;
- повна гідроізоляція бетонної поверхні підлоги;
- легке прибирання і повне вимивання від різних забруднень;
- хімстійкість (маслостійкість олій, нафти, бензину, стійкість до кислот, лугів, пар);
- можливість нанесення в приміщеннях з перепадами температури від – 40 С до + 100 С.
Епоксидна наливна підлога може бути в 2х варіантах:
- прокрас – тонкий прокрашивающий валиком шар для приміщень з відносно рівним підставою бетонної підлоги, де немає понад великого навантаження на підлогу;
- наливна підлога – налив епоксидної композиції в товщині 1 мм для приміщень з необхідністю вирівнювання бетонної підлоги і з великою експлуатаційної навантаженням на підлогу.
Найпопулярніший варіант – це звичайно ж прокрас валиком 2 шари, так як при такій товщині покриття підлога стає вже досить зносостійким, має гарний зовнішній вигляд і становить доступний бюджет на покупку матеріалів.
Які матеріали використовуються для епоксидного наливної підлоги?
1. Грунт епоксидний для бетонних підлог Epoxy Floor Primer виконує функцію зміцнення, знепилювання, гідроізоляції і служить гарною надійною основою перед нанесенням декоративного шару наливної шару або ж прокрас. Використання епоксидного ґрунту як базового шару полімерного покриття – продовжить термін експлуатації готового наливної підлоги і вбереже його від розтріскування. Дуже важливо використовувати правильний тип ґрунту за типом фінішного шару. Приміром, якщо у Вас епоксидна наливна підлога має бути епоксидний грунт насичуючі, ну і якщо у Вас акрилова Фарба АК-11 на розчинниках і грунт повинен бути акриловий на розчинниках.
Грунт епоксидний - це перший шар в комплексному покритті і наноситься всього лише в 1 шар.
Витрата: 0,3 кг/м. кв
2. Епоксидна композиція для наливу/прокрас Epoxy Floor сіра (або безбарвний варіант – Лак Епоксидний для ЗД наливу).
Це фінішна епоксидна композиція, яка наноситься методом наливу або прокрас і виконує ряд декоративно-захисних функцій бетонної підлоги. Як відомо, епоксидні полімерні покриття – це самі тверді з лакофарбових покриттів, тому їх використання дуже корисно в приміщеннях різного призначення і, як правило, промислового призначення, адже витримують великий спектр навантажень і хімічного впливу.
Якщо Вам потрібен варіант в кольорі – це Фарба Epoxy Floor, або ж Вам цікавий повністю прозорий варіант – Epoxy Floor Varnish.
Дуже цікаво, що з допомогою матеріалу Epoxy Floor Varnish (Лак Епоксидний для ЗД наливу) можливо урізноманітнити і задекорувати поверхню підлоги за допомогою наливу/прокрас лаку поверх декоративних флоков/чіпсів.
Витрата: прокрас – 0,7 кг/м. кв, налив – 1,3 кг/м. кв
Що становить вартість наливної підлоги?
Важливим моментом складовим кінцеву вартість матеріалів для наливної підлоги/прокрас є товщина фінішного шару, від якої безпосередньо залежить кількість всіх необхідних матеріалів і весь виділений бюджет на закупівлю матеріалів.
Тому, чим товще наливна підлога – тим дорожче його вартість, тому як матеріалів на 1 м. кв необхідно 1,3 кг, а в разі прокрас - від 0,7 кг/м. кв.
Як самостійно розрахувати вартість наливної підлоги?
Для розрахунків потрібні дані:
- площа поверхні бетонної підлоги;
- побажання по товщині бетонної підлоги.
Далі можливо прорахувати по короткій формулі:
Вартість матеріалів наливної підлоги/епоксидного прокрас= Вартість необхідної кількості грунту+фінішного покриття
Вартість необхідної кількості грунту = S (площа) *0,3 (витрата ґрунту) * вартість грунту
Вартість необхідного кількості фінішного шару (при прокрасе) = S (площа) *0,7 (витрата при прокрасе) * вартість фінішного покриття:
Вартість необхідного кількості фінішного шару (при наливі 2 мм) = S (площа) *1,3*2мм (витрата при прокрасе) * вартість фінішного покриття
Приміром, наші всі матеріали наливної підлоги стоять 162-193 грн/м. кв, в залежності від площі при тонкошаровому прокрасе/наливі.
Які додаткові матеріали можна використовувати для декорування наливної підлоги?
Якщо Вам здається занадто простим наливного покриття однотонного підлоги, Ви можете його задекорувати використовуючи флоки (чіпси) шляхом посипання перед фінішним шаром Лаку ЗД. Такий комплекс наноситься по черзі (грунт, прокрас, флоки, лак ЗД), але із-за безлічі матеріалів дане підлогове покриття буде коштувати дорожче, ніж Ви завдавали б однотонне покриття без флоков і Лаку ЗД поверх.
Варто також відзначити, що навіть однотонне покриття глянцем і володіє привабливим зовнішнім виглядом, що відрізняє наші полімерні покриття від інших матеріалів і фарб для бетонних підлог.
Предварительно просчитайте сами или выбирайте помощь друга при просчете стоимости наливного пола
Вы конечно можете самостоятельно просчитать стоимость и угадать точно, но можете также обратиться к нам с просьбой точного просчета, при котором мы будем учитывать все особенности состояния Вашего бетонного пола, желаемой толщины полимерного слоя наливного пола и эксплуатационного предназначения напольного покрытия.
Надеемся данный информационный материал о просчетах материалов необходимых для наливного пола и их стоимость описана достаточно подробно, если же у Вас остались еще вопросы – набирайте или пишите нам и мы с радостью вышлем просчеты на Вашу площадь.