Битумная мастика
Бітумна мастика від КЛФЗ
Бітумна мастика - це спеціальний гідроізоляційний матеріал, яким покривають різні поверхні для додання їм гідроізоляційних властивостей, що вирізняються надійністю, довговічністю і простотою в нанесенні. Сфера використання бітумної мастики - широка і при її виборі варто враховувати кілька моментів.
Мастика бітумна полімерна відрізняється модифікуючими матеріалами, які входять до її складу і кожен з полімерів відповідає за властивості мастики, наприклад:
- Мастика бітумно-полімерна масляна (модифікована олією) ідеально підходить для гідроізоляції мінеральних поверхонь (бетон, цегла та ін. мінеральні основи). Тому саме мастику бітумну масляну використовують для фундаментів, як для закопування ґрунтом, так і для її перебування на відкритому повітрі;
- Мастика бітумно-полімерна каучукова (модифікована каучуком) витримує вищу температуру, не стікає і витримує хімічне навантаження. Тому бітумно-каучукова мастика для покрівлі та для гідроізоляції металу мастикою - ідеально підходить.
- Мастика бітумно-каучукова (виготовляється на основі бутил-каучуку) використовується для гідроізоляції зовнішніх поверхонь будівель, зокрема покрівель на бетонній основі, ремонту євроруберойду на покрівлі, фундаменті, стінах споруд, а також як антикорозійна мастика для резервуарів, конструкцій зі сталі, труб газопроводів і нафтопроводів.
Також перед використанням різної мастики рекомендовано попередню обробку поверхні бітумним праймером.
Мастика бітумна ціна якої Вас приємно здивує має низку унікальних властивостей, серед яких:
- простота в нанесенні, тому що є мастикою холодного затвердіння і не вимагає попереднього нагрівання;
- відповідність технічним параметрам ДСТУ;
- економічна витрата, що позитивно впливає на виділений для гідроізоляції бюджет.
Нанесення бітумної мастики
Наноситься бітумна мастика різними способами. Для цього використовують кисті, валики, шпателі та навіть пульверизатори, якщо матеріал добре розведений. Перед тим, як розпочати виконання робіт, потрібно подбати про захист: спеціальний костюм, рукавички, респіратор та окуляри. Також слід враховувати погодні умови. Температура повітря має бути не нижче -5 градусів Цельсія, за повної відсутності опадів.
Бітумна мастика для даху наноситься на підготовлену поверхню. Для цього її очищають від пилу та бруду, а в холодну пору року від снігу та льоду. Також потрібно подбати про те, щоб місце обробки було сухим. Для цього основу просушують за допомогою газових пальників. Якщо поверхня металева і покрита іржею, її очищають щітками або шліфувальною машиною, а потім знепилюють. Також можна використовувати перетворювачі іржі.
Якщо роботи проводяться при мінусових температурах, мастика бітумна гідроізоляційна повинна відігрітися при температурі не нижче +15 градусів. Її витримують у теплі щонайменше добу, а потім ретельно перемішують, намагаючись захопити весь об'єм. Мастику наносять рівномірним шаром. При обробці горизонтальних поверхонь працюють у напрямку знизу вгору, уникаючи утворення патьоків.
Після нанесення першого шару не варто поспішати. Щоб покриття було якісним, другий шар наносять не раніше ніж через 6 годин. Такий самий інтервал витримують і за необхідності зробити третій шар. За дотримання всіх правил, на 1 кв. метр поверхні з невеликою пористістю буде потрібно 1,5-2 кг мастики при одношаровому покритті, та 2,5-3,5 кг при двошаровому. Роботи з таким матеріалом, як праймер бітумний, виконуються з дотриманням таких же вимог.
- 6454В наявності Оптом і в роздріб49,90 ₴/кг