Промислова фарба для бетонних підлог
- Топ продаж
Промислова фарба для бетонної підлоги від КЛФЗ
Промислові фарби для бетону призначені для створення захисного та декоративного шару на вже наявній бетонній підлозі, яка щоденно піддається навантаженням та різним впливам. Крім того, фарба для бетону приховує недоліки існуючої бетонної стяжки, гідроізолює, зміцнює, знепилює поверхню і створює гарний декоративний вигляд. Промислові фарби для бетонних підлог легко миються, вони здатні витримувати наїзд важкої вантажної техніки, вплив ПММ і хімічних засобів.
Які фарби для бетонних підлог є?
- Акрилова фарба для бетонних підлог – це матове покриття для бетону, яке має гарну криючу здатність, візуально вирівнює поверхню підлоги. Має маркування – фарба для бетонних підлог АК-11, рекомендована до нанесення на попередньо заґрунтований бетон за допомогою засобу Грунт просочувальний Диспо.
- Епоксидна фарба для бетонних підлог – полімерна фарба для бетонних підлог, найбільш тверда з усіх покриттів для бетону, тому володіє найсильнішими властивостями по зносостійкості, а також витримує вплив кислот, лугів, бензину, олії, великі перепади температур, відрізняється особливо красивим зовнішнім виглядом – глянсова фарба по бетону. Зверніть увагу на Епоксидну фарбу для бетону Epoxy Floor, бажано попередньо зміцнити покриття за допомогою епоксидного ґрунту по бетону Epoxy Floor Primer.
- Епоксидна наливна підлога – полімерна наливна підлога в тонкошаровому наливі до 3-5 мм. Відрізняється відмінними характеристиками з підвищеної зносостійкості, гарним зовнішнім виглядом і здатністю добре вирівнювати основу бетонної стяжки.
- Лак для бетонної підлоги – лак для бетону на епоксидній або акриловій основі, залежно від бажаного результату. Рекомендовано використовувати лак для бетонної підлоги лише у випадку ідеальної стяжки та її гарного зовнішнього вигляду. Також епоксидний лак використовується як фінішний шар декоративної епоксидної підлоги.
Промислова фарба по бетону – критерії вибору
У деяких зонах бетонну стяжку залишають без покриття, будь-якого захисного шару. Однак у такому разі після декількох місяців експлуатації результати діяльності вже добре будуть помітні на підлозі. Тому щоб вберегти й захистити якнайдовше естетичний зовнішній вигляд поверхні, потрібна промислова фарба для бетону зовнішня. Щоб правильно обрати її, зверніть увагу на наступні критерії.
- Якщо підлога знаходиться в житловому, офісному чи комерційному закритому приміщенні, де часто перебувають люди, то найкращим варіантом буде застосування фарби з менш токсичним складом. Наприклад, акрилово-силіконові ЛФМ. Епоксидні фарби можуть бути рекомендовані навіть для приміщень харчової промисловості, лікарень, про що мають висновок СЕС.
- Ознайомтесь із температурою, яку рекомендує виробник для експлуатації ЛФМ. Залежно від температурного режиму приміщення можна буде підібрати потрібний склад покриття.
- Вивчити слід і додаткові характеристики матеріалів. Якщо фарбувати будуть бетонну підлогу на відкритій місцевості або в приміщеннях із підвищеною вологістю, то важливо знати, чи є у складі компоненти, що підвищують стійкість покриття до УФ-променів, потрапляння вологи.
- Важливо також розуміти, якого саме ефекту хочеться досягти після фарбування. Наприклад, глянсовий топ виглядає ефектніше, але і коштує дорожче. Для промислових приміщень, складів краще обирати матовий варіант – він менш вимогливий у догляді та попередньо не потребує такого гарного стану підлоги та її ретельної підготовки, бо матове виконання на зір – багато чого вибачає.
Зверніть увагу, перед фарбуванням потрібна ґрунтовка по бетону, без цього проміжного шару не вийде стійке покриття. Вона допоможе заповнити найменші отвори, в яких осідає пил та бруд, до того ж захистить бетон від появи цвілі, грибка. Після ґрунтовки фарба ляже рівніше, служитиме довше.
Сучасні виробники пропонують в асортименті лакофарбові матеріали, тому якщо вам потрібна промислова фарба до бетону, підбирайте її, виходячи з особливостей приміщення, його експлуатації, власних побажань.